Izložba “ Iz profesorskih ateljea”
Autor: Administrator , 12. 11. 2021.

Izložba nastavnika Škole primijenjene umjetnosti i dizajna pod nazivom “Iz profesoreskih ateljea” otvorena je u Kneževoj palači 5. studenog 2021. kao poticaj i inspiracija u stvaralačkom radu kako za nastavnike tako i za učenike.

Na izložbi je sudjelovalo 15 nastavnika:

Zita Rončević Švaljek, Lidia Biočić, Bojana Vukojević, Ana Debelić Surać, Inga Budimir, Mirna Oštarić Kerr,Tania Jurlina, Marijana Vukić Perović, Marija Tomić, Josip Švaljek, Boris Lukić, Mijat Radas, Tomislav Grzunov, Marko Perić i Mirko Marušić.

Izložbom je predstavljen jedan dio  stvaralaštva naših nastavnika van učioničkih klupa koji se međusobno razlikuje, nadopunjuje i pokazuje umjetnički izričaj svakog ponaosob. Zadnja zajednička izložba nastavnika održana je 2011.godine u Muzeju stakla pod nazivom Umjetnost u školi. Čestitke nastavnicima uz želju da se kontinuitet zajedničkih izložbi i dalje nastavi.