« Ožujak 2024 »

Ukupno: 320243

24.11. Dan grada Zadra i blagdan sv. Krševana
Autor: Administrator , 24. 11. 2020.

Danas se obilježava Dan grada Zadra i blagdan sv. Krševana, ali zbog zbog postojeće epidemiološke situacije programi su prilagođeni istom. Ove godine umjesto Svečane sjednice Gradskog vijeća Grada Zadra upriličena je svečanost dodjele Javnih priznanja Grada Zadra za 2020. godinu, podsjetimo se prošle godine na ovoj istoj svečanosti naša škola dobila je nagradu grada Zadra za zapažene uspjehe i postignute rezultate u području odgoja i obrazovanja i doprinosa razvoju izvannastavnih aktivnosti.

Naša škola već pet godina za redom sudjeluje s projektom “Visit me again…, Love Zadar” (voditeljica projekta prof. Mirna Oštarić Kerr) u obilježavanju Dana grada. Ove godine u školskom projektu sudjeluju učenici odjela grafičkog dizajna (4a i 4c) i umjesto “izlaska” na ulice grada učenici pod mentorstvom prof. Mirne Oštarić Keer izradili su malu virtualnu izložbu s radovima učenika, a ono predstavlja uvertiru za sljedeće aktivnosti u okviru ovog projekta.

Pogledajte video uradak naših učenika, njihov dar našem gradu.

Crteže koje ovdje izdvajamo su radovi učenica Karle Tadić (4c) i Filipe Ivanda (4a).