« Ožujak 2024 »

Ukupno: 320246

POZIV NA RAZGOVOR
Autor: Administrator , 25. 10. 2021.

POZIV NA RAZGOVOR  (25.10.2021.)

ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA

ZADAR, PERIVOJ VLADIMIRA NAZORA 3/3

Klasa: 602-03/21-01/232

Urbroj: 2198-1-75-21-03

U Zadru, 25. listopada 2021.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata po  natječaju a objavljenom dana 12.10.2021.. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Škole  za radno mjesto Nastavnik stručnih predmeta – dipl. ing. tekstilne tehnologije, na određeno, puno radno vrijeme

POZIV NA RAZGOVOR

Razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom održat će dana, 28. listopada 2021. godine, s početkom u 12,50 sati, u Školi primijenjene umjetnosti i dizajna, u Uredu ravnateljice.

Na razgovor se pozivaju  sljedeći kandidati:

Redni broj

Ime i prezime kandidata

1.

Marta Tokić

Na razgovor (intervju) kandidat je dužan predočiti osobnu iskaznicu ili drugu odgovarajuću ispravu s fotografijom radi utvrđivanja identiteta.

Ako kandidat/kinja  ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom  natječaja.

Kandidati pristupaju razgovoru prema rednom broju s liste kandidata.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario  najmanje 5 bodova od ukupno 10 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova na  intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 25. listopada 2021. na mrežnoj stranici Škole primijenjene umjetnosti i dizajna: http://www.ss-primijenjenaumjetnostidizajn-zd.skole.hr/

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA

ZADAR, PERIVOJ VLADIMIRA NAZORA 3/3

Klasa: 602-03/21-01/232

Urbroj: 2198-1-75-21-06

U Zadru, 25. listopada 2021.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata po  natječaju a objavljenom dana 12.10.2021.. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Škole  za radno mjesto Nastavnik stručnih predmeta – dipl. povjesničar umjetnosti, na određeno, nepuno radno vrijeme, ukupno 25 sati tjedno

POZIV NA RAZGOVOR

Razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom održat će dana, 28. listopada 2021. godine, s početkom u 12,00 sati, u Školi primijenjene umjetnosti i dizajna, u Uredu ravnateljice.

Na razgovor se pozivaju  sljedeći kandidati:

Redni broj

Ime i prezime kandidata

1.

Suzana Radišić u 12,00 sati

2.

Ana Bačetić u 12,15 sati

3.

Ivana Perić u 12,30 sati

Kandidati pristupaju razgovoru prema rednom broju s liste kandidata.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA