« Ožujak 2024 »

Ukupno: 320260

SMOTRA RADOVA UČENIKA ZADARSKE ŽUPANIJE - LIDRANO 2015.
Autor: Administrator , 5. 2. 2015.

Benkovac, 2.veljače, 2015.
Učenik 4.d razreda, ROKO BRKIĆ, Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Zadar sudjelovao je na ovogodišnjoj smotri LIDRANO 2015.
Roko se predstavio u dramskom izričaju s recitalom pjesme GRAD,
autora KONSTANTINOSA KAVAFISA pod mentorstvom prof. Matije Šango Šimurina.

Od strane povjerenstva (POVJERENSTVO 11.SMOTRE LIDRANA - DRAMSKI IZRIČAJ: ANĐELA ĆURKOVIĆ PETKOVIĆ, GLUMICA KLZ, JAKOV BILIĆ, GLUMAC HNK ŠIBENIK, MIA ZARA BURČUL, GLUMICA, VINKO RADOVČIĆ, GLUMAC) Roko je definiran kao profesionalni glumac iznimnog glasa koji vlada scenom kao svojim prirodnim okruženjem.
Valja napomenuti da se Roko od malih nogu bavi glumom te je i kroz osnovnu školu sudjelovao na istoimenoj smotri.
Svoje glumačko umijeće izgraduje sudjelujući u redovitom edukativnom programu kazališne udruge Igrajmo se, ali i pri HNK Zadar  okušao se dostojan partner  društvu profesionalnih glumaca.
Raduje nas nastavak njegovog glumačkog rada u kojemu mu želimo uspjeh i glumačkim žargonom neka "polomi noge" u nastavku svog putovanja.

Na navedenoj smotri nažalost nije sudjelovala učenica Katarina Šokčević koja je bila spriječena bolešću.